SFERICE

Dobitnici nagrada SFERICA 2010. godine za radove prijavljene na godišnji natječaj za najbolje likovne i literarne radove djece osnovnih i srednjih škola na zadanu temu, su:

Literarni radovi

1.-4. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Kućni ljubimac robot

  1. nagrada: ENA ANDRUZA, 3.r. OŠ Jure Kaštelana, Zagreb
  2. nagrada: MAGDALENA CAREK, 4.r. OŠ Čučerje, Zagreb i EDIN IBRAMOVIĆ, 3. r. OŠ Špansko Oranice, Zagreb
  3. nagrada: MIRKO KLARIĆ, 4.r. OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo i LUCIJA HUDOLETNJAK, 2.r. OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica

Ljetovanje na drugoj planeti

  1. nagrada: MATIJA FARKAŠ, 3.r. OŠ Petar Zrinski Šenkovec, Čakovec
  2. nagrada: TAMARA JAKOPOVIĆ, 4.r. OŠ Marija Bistrica, Marija Bistrica
  3. nagrada: MATEO RUŽIČIĆ, 4.r. 3. OŠ Bjelovar, Bjelovar i MARKO ĆORKOVIĆ, 3.r. OŠ Dore Pejačević, Našice

5.-8. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Lov na blago

  1. nagrada: NIKA NIKOLAC, 6.r. OŠ Nikola Tesla, Rijeka
  2. nagrada: ELIZABETA TALIĆ, 7.r. OŠ Josipa Račića, Zagreb
  3. nagrada: FILIP RATKOVIĆ, 6.r. OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske toplice

Nagrada za posebno ostvarenje: VIKTORIJA KARATOVIĆ, MIRELA I DIJANA TRAJANOVSKI, 8.r. OŠ Vijenac, Osijek

Svemirski detektivi

  1. nagrada: KATARINA SADRIĆ, 7.r. OŠ Vukovina, Vukovina
  2. nagrada: PAULA ČATIPOVIĆ, 6.r. IV. OŠ Bjelovar, Bjelovar
  3. nagrada: PETRA TUŠKAN, 6.r. OŠ Turanj, Karlovac i SARA GRGIĆ, 6.r. OŠ Vežica, Rijeka

SREDNJA ŠKOLA

Putovanje jednog fotona

  1. nagrada: VALERIJA STRUTINSKAJA, 4.r. Srednja škola Glina, Glina
  2. nagrada: IVA JURIČIĆ, 3.r. Srednja škola Delnice, Delnice
  3. nagrada: ISABELLA LIZZUL, 1.r. Opća gimnazija s pravom javnosti, Rijeka

Vremenski putnici

  1. nagrada: SEBASTIAN ANTONIO KUKAVICA, 3.r. Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka
  2. nagrada: ENISA TALIĆ, 4.r. Škola likovnih umjetnosti, Split
  3. nagrada: MAJA BUHA, 3.r. Srednja škola Ivana Meštrovića, Drniš

Likovni radovi

1.-4. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Ljetovanje na drugoj planeti

  1. nagrada: MATIJA ŠARIĆ, 4.r. OŠ Vežica, Rijeka
  2. nagrada: FILIP ČOPELJ, 1.r. OŠ Čučerje, Zagreb
  3. nagrada: ANA KOŠTA, 3.r. OŠ Nikola Tesla, Rijeka

Učionica pod morem

  1. nagrada: LARA BRUSAČ, 4.r. III. OŠ Bjelovar, Bjelovar
  2. nagrada: DOROTHY ŠIMOTIĆ, 4.r. IV. OŠ Bjelovar, Bjelovar
  3. nagrada: MILJANA STOJČIĆ, 3.r. IV. OŠ Bjelovar, Bjelovar

5.-8. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Škola budućnosti

  1. nagrada: MONIKA TUNIĆ, 5.r. OŠ Mate Lovraka, Zagreb
  2. nagrada: MATEJ KOPRIVANEC, 5.r. OŠ Š. Budinić, Zadar
  3. nagrada: ELENA MILETIĆ, 8.r. OŠ Kostrena, Kostrena

Vitezovi budućnosti

  1. nagrada: PETRA HIBNER, 7.r. OŠ Vukovina, Vukovina
  2. nagrada: IVONA ONODI, 5.r. OŠ Julija Benešića, Ilok
  3. nagrada: SARAH BUTIGAN, 6.r. Narodna knjižnica i čitaonica Delnice, Delnice i MARIJA KATIĆ, 8.r. OŠ Turanj, Karlovac

Nagrada za posebno ostvarenje: APOLONIJA LUČIĆ, 8.r. OŠ Ivana Gorana Kovačića, Delnice
Nagrada za posebno ostvarenje: ANTUN ZVONIMIR KOVAČ, 7.r. Mala škola stripa i ilustracije, Narodno Sveučilište Dubrava, Zagreb

SREDNJA ŠKOLA

Na granici stvarnog

  1. nagrada: MATEJA ŠUTIĆ-STANEC, 4.r. Srednja škola Čazma, Čazma
  2. nagrada: MARIN ŠEVERDIJA, 4.r. Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka
  3. nagrada: TENA KAŠUBA, 3.r. Srednja škola Izidora Kršnjavog, Našice

Udaljeni svjetovi

  1. nagrada: KRISTINA ŠIMIČIĆ, 3.r. Trgovačka i tekstilna škola, Rijeka
  2. nagrada: LUKA JECIĆ, 2.r. Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb
  3. nagrada: GABRIJELA IVANOVIĆ, 3.r. Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb

Čestitamo svim dobitnicima!

Nagrade će biti uručene na SFeraKonu, na svečanoj skupštini u subotu 24. travnja 2010. u 20 sati.

Upute za preuzimanje nagrada, pročitajte ovdje.

Be Sociable, Share!

3 komentara

  1. Enisaaaaaa, čestitaaam :)

  2. Čestitam, Edine Ibranoviću!!!!!!!!!

  3. Ena čestitam na prvom mjestu. Ponosim se tobom. Nagrada ide u prave ruke za 10. rođendan. Volim te, tata.

Komentiraj